top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

MEP_Bruksela008.jpgWYJAZDY ZAGRANICZNE
Naszą szkołę w Młodzieżowym Parlamencie Europejskim reprezentowała Natalia Wosik z klasy 2 Tab.  Tym razem obrady parlamentu zostały zorganizowane w trzech miejscach: Arnhem, Brukseli i Maastricht , w  dniach 04.02 – 12.02. 2017 r.


Po locie do Amsterdamu  dotarliśmy do Arnhem, gdzie byliśmy kilka dni. W tym czasie trwały obrady w komisjach i prace nad rezolucjami. Znalazły się też chwile na zwiedzanie. Kolejna odwiedzona miejscowość to Maastricht. Śliczne miasteczko, pięknie położone  a co najważniejsze miejsce podpisania układu w Maastricht 25 lat temu. To czyniło wyjazd jeszcze bardziej prestiżowym. Końcowe obrady odbyły się właśnie w tym ratuszu, w którym podpisano słynny układ. Równie ważny okazał się dzień spędzony w Brukseli, w Parlamencie Europejskim. Byliśmy nawet na sali plenarnej podczas prawdziwych obrad Parlamentu Europejskiego.
Przewodnicząca polskiej delegacji jako jedyna miała zaszczyt wygłosić przemówienie w Parlamencie.  Młodzież opracowała i przegłosowała rezolucje, a następnie przedłożyła je w Parlamencie Europejskim do głosowania.
Wyjazd był szansą na poznanie wielu ciekawych osób i nawiązanie przyjaźni. Opiekunem polskiej delegacji był prof. Janusz Domalski.

Autor: Janusz Domalski

MEP_Bruksela001_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela002_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela003_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela004_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela005_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela006_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela007_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela008_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela009_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela010_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela011_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela012_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela013_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela014_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela015_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela016_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela017_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela018_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela019_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela020_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela021_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela022_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela023_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela024_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela025_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela026_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela027_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela028_resize-height_wm-br.jpg
MEP_Bruksela029_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej