top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

1_Turniej_Pilki_Siatkowej_001.jpg

I GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZS NR 37 IM. AGNIESZKI OSIECKIEJ

Dnia 8 kwietnia odbył się I GIMNAZJALNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA ZS NR 37 IM. AGNIESZKI OSIECKIEJ. Zgłosiło się 13 męskich drużyn trzyosobowych z ośmiu warszawskich szkół gimnazjalnych.

Gimnazjum 144 im. Szarych Szeregów, Gimnazjum nr 19 z Zespołu Szkół nr 77, Gimnazjum Nr 145, Gimnazjum nr 15 im. gen. dyw. Stefana Roweckiego „Grota”, Gimnazjum nr 119 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki, Gimnazjum nr 28 im. gen. bryg. Franciszka Sznajdego, Gimnazjum nr 27 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orląt Lwowskich.

Zawody zostały rozegrane na sali gimnastycznej ZS Nr 37, które otworzyła pani dyrektor Alicja Puszkarska.

Eliminacje do finału odbyły się w 4 grupach, gdzie mecze rozegrano w systemie każdy z każdym, jeden set do 21 punktów. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do ćwierćfinału, gdzie turniej toczył się już systemem pucharowym. Zespoły z miejsc 3 i 4 rozegrały między sobą finał pocieszenia o miejsca 9-13.

Wszystkie mecze były bardzo zacięte i przysporzyły zgromadzonej widowni wielu emocji. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum 144, II miejsce zajęła drużyna z Gimnazjum nr 19, a III miejsce chłopcy z Gimnazjum Nr 145. Nagrody ufundowała Rada Rodziców a okazały puchar i medale ZS Nr 37. Organizatorem I Gimnazjalnego Turnieju Piłki Siatkowej był pan Kamil Jeż wraz z samorządem uczniowskim, a współorganizatorami i sędziami byli uczniowie Technikum Łączności, którzy wykazali się dużym zaangażowaniem. Dziękujemy również naszej absolwentce Martynie Majce i Małgosi Golubiewskiej za profesjonalną obsługę turnieju. Kolejny turniej już za rok.

1_Turniej_Pilki_Siatkowej_001_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_002_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_003_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_004_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_005_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_006_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_007_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_008_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_009_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_010_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_011_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_012_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_013_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_014_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_015_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_016_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_017_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_018_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_019_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_020_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_021_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_022_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_024_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_025_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_026_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_027_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_028_resize-height_wm-br.jpg
1_Turniej_Pilki_Siatkowej_029_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności