top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

Wyklad_WWSI_010.jpgWSPÓŁPRACA Z WARSZAWSKĄ WYŻSZĄ SZKOŁĄ INFORMATYKI
30 marca jedna z naszych klas profilu technik informatyk, pod opieką nauczycieli kwalifikacji E.14, wzięła udział w stacjonarnych wykładach organizowanych w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki. Profesjonalnie prowadzone przez wykładowcę akademickiego - mgr inż. Andrzeja Ptasznika zajęcia pozwoliły młodzieży utrwalić zdobytą na lekcjach wiedzę dotyczącą relacyjnego modelu baz danych oraz poszerzyć ją o nowe interesujące zagadnienia z zakresu tworzenia zapytań w języku SQL. Tematy wykładów:
-Świat w tabelach, czyli podstawy relacyjnego modelu danych
-Kto pyta nie błądzi – podstawy zapytań w języku SQL
Joanna Koza, Małgorzata Rosińska

 

Wyklad_WWSI_001_resize-height_wm-br.jpg
Wyklad_WWSI_004_resize-height_wm-br.jpg
Wyklad_WWSI_010_resize-height_wm-br.jpg
Wyklad_WWSI_014_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Łączności