bp_logo_2018.jpg DYSKRETNY UROK BUDŻETU PARTYCYPACYJNEGO…

Zgodnie z zapowiedziami 24 maja odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o budżecie partycypacyjnym Warszawy 2018. Do konkursu stanęło 15 uczniów, w tym 13 z klasy 2e… Uczestnicy mieli do rozwiązania test składający się z 35 pytań, za który można było otrzymać 37 punktów.

Ósemka laureatów wygląda następująco: 1. Mateusz Lange – 32 punkty, 2. Daniel Pasternak – 29 pkt., 3. Karol Szczerba /kl. 1c/ i Robert Wojciechowski – po 23 pkt., 5. Konrad Wołosz – 19 pkt., 6. Marcin Małecki – 18 pkt., 7. Artur Moneta i Tomasz Wójcik – po 16 pkt.

24 godziny po konkursie laureaci otrzymali atrakcyjne pakiety upominkowe, ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe, a do tego wiele cennych ocen z przedmiotów – wiedza i społeczeństwo, przedsiębiorczość, matematyka… A konkurs zorganizował niżej podpisany.

PS. Pamiętajcie o głosowaniu na projekty BP i naszym projekcie – Nr 1356.

TaC.