top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

technik.jpgTechnik! To brzmi dumnie!

Szanowni absolwenci, jeśli jeszcze nie odebraliście swoich dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, zapraszamy po nie do sekretariatu. Przypominamy, że dyplomy takie otrzymują absolwenci technikum, którzy mają potwierdzone wszystkie kwalifikacje
wyodrębnione w danym zawodzie.

 

Lada moment rozpocznie się sesja egzaminacyjna, podczas której nasi uczniowie w pocie czoła będą zdobywać  kolejne kwalifikacje w swoich zawodach. Przy okazji możemy się pochwalić wynikami z zimowej sesji egzaminacyjnej. Życzymy kolejnym uczniom co najmniej tak udanych wyników.

 M&D

e2_wyniki_resize-height_wm-br.jpg
e9_wyniki_resize-height_wm-br.jpg
e12_wyniki_resize-height_wm-br.jpg
e13_wyniki_3d_resize-height_wm-br.jpg
e13_wyniki_resize-height_wm-br.jpg
e14_wyniki_resize-height_wm-br.jpg
e15_wyniki_resize-height_wm-br.jpg
e16_wyniki_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej