top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

2017-06-23CPA1.jpgCPA - C++ Certified Associate Programmer

W roku szkolnym 2016/17 w ZS37 przeprowadzone zostały 2 edycje dostępnego na platformie Cisco kursu Programming Essentials in C++. Do pierwszej edycji przystąpiło 18 uczniów klas trzecich i czwartych, w drugiej wzięło udział 11 osób. Kursy pod opieką instruktora – Joanny Kozy, ukończyło łącznie 4 uczniów klas trzecich:

 

  • Jan Bogoryja-Zakrzewski
  • Michał Babiński
  • Cezary Culepa
  • Jan Konarski

Gratulujemy oraz życzymy wytrwałości i sukcesów w dalszym rozwoju umiejętności programistycznych.

Najlepszy wynik oraz specjalną nagrodę - voucher na bezpłatne podejście do egzaminu certyfikującego: CPA - C++ Certified Associate Programmer, uzyskał Jan Bogoryja-Zakrzewski z klasy teleinformatycznej. Trzymamy kciuki za 100% na egzaminie zewnętrznym ;)

JK

 

2017-06-23CPA1_resize-height_wm-br.jpg
2017-06-23CPA_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej