RADA RODZICÓW

0159fc3e49e2.jpegSzanowni  Rodzice!

Rozpoczynamy nowy rok pracy na rzecz naszych dzieci i szkoły. Przed nami nowe wyzwania, nowe problemy, nad którymi trzeba będzie pochylić się z troską.

Powróćmy jednak na chwilę do zakończonego już roku szkolnego 2016/2017, przyniósł on bowiem wiele dobrego dla naszej społeczności szkolnej przy skromnym udziale Prezydium RR oraz przedstawicieli klasowych RR:

- udało się wiele wynegocjować w kwestii żywienia uczniów (m.in. ceny pakietów żywieniowych, dofinansowanie do obiadów dla najuboższych dzieci, menu)

-  wielotorową pomocą socjalno-finansową objęliśmy uczniów w trudnej sytuacji materialnej

-  dofinansowaliśmy wycieczki klasowe i częściowo studniówki

-  sfinansowanie działań Samorządu Szkolnego i społeczności uczniowskiej (m.in. turnieje, konkursy, działania bieżące  itp.) było dla nas priorytetem

-  dofinansowaniem objęliśmy także wydarzenia sportowe organizowane w naszej szkole

m.in. Test Cooper’a, zawody lekkoatletyczne i siatkarskie

- pomoc finansową skierowaliśmy także do uczniów reprezentujących naszą szkołę w zagranicznych projektach pod nazwą  INVESTIGA i MEP

-  ufundowanie nagród dla najlepszych naszych uczniów, w tym nagrodę w wys. 1 000,00 PLN dla ucznia „NAJ”, sprawiło nam, rodzicom wielką satysfakcję

- dofinansowanie skierowaliśmy także do biblioteki szkolnej (powiększono ofertę prenumerowanych  pism popularno-naukowych z których korzysta nasza młodzież),  itd., itd.

Nowy rok to nowe wyzwania. By móc efektywnie realizować ambitne plany, potrzebujemy Waszego finansowego wsparcia pod postacią wpłat na Radę Rodziców (wszystkie dane w zakładce „Rada Rodziców”). W tym celu ogłaszamy Konkurs pod hasłem „Razem dla Osieckiej”. Szczegóły i Regulamin znajdziecie Państwo na stronie szkoły w zakładce „Rada Rodziców – Sprawy Ważne”.

Zapraszamy  nowo wybranych przedstawicieli klasowych RR na nasze najbliższe spotkanie już 12.09.2017 we wtorek o godz. 18.30 w klubie Fikus w holu głównym zaraz po zakończeniu zebrań klasowych).

Zachęcamy do kontaktu z RR poprzez nasz adres mailowy, który znajdziecie Państwo na stronie głównej szkoły w zakładce Rady Rodziców. Czekamy na Wasze sugestie. Chcielibyśmy działać  wspólnie, w porozumieniu z Wami. Wasze doświadczenie, szerokie spektrum wiedzy i możliwości mogą być pomocne w realizacji wielu zadań.

Jeśli wśród Państwa są Chętni do wytężonej pracy na rzecz Szkoły, a przede wszystkim naszych dzieci – Zapraszamy.

Monika Pawłat-Gadowska (2Td)

Przewodnicząca Rady Rodziców