top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

5.jpgDOPOSAŻENIE PRACOWNI TELEINFORMATYCZNYCH

Doposażenie pracowni teleinformatycznych stało się faktem. Duża ilość routerów, switchów oraz kart sieciowych dotarła do naszego Technikum Łączności. Dzięki dodatkowym urządzeniom sieciowym uczniowie będą nabywać nowe umiejętności, które z powodzeniem wykorzystają zawodowo, pracując w biznesie w dużych firmach.

Dodatkowo zakupiono również generatory oraz oscyloskopy do pracowni elektroniki i elektrotechniki. Oczywiście w zagospodarowaniu oraz pierwszych testach urządzeń chętnie wykazują się zdolni uczniowie klas drugich.

 

4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
10_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej