top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

IMG_21242.JPGLEKCJA W KINIE

Z jakich elementów składa się dzieło filmowe, jak za pomocą kompozycji kadru, ruchów kamery czy planów filmowych pokazać np. stan emocjonalny bohaterów, jak budować napięcie czy przekazać informacje o świecie przedstawionym? Tego między innymi dowiedzieli się uczniowie klas: 2La, 3La i 4Td, którzy 29.09.17 uczestniczyli w "Lekcji w kinie". Spotkanie odbyło się w Kinotece.W tym roku szkolnym cykl zatytułowano "Jak mówić obrazem czyli o języku filmu".

Całość dopełniła projekcja filmu pt. "Eddie zwany orłem". Zaprezentowana historia skoczka narciarskiego, który mimo przeciwności losu dąży do realizacji marzenia o olimpiadzie, wzruszyła wszystkich i dała pewność oglądającym, że świat stoi otworem a marzenia się spełniają.

IMG_2124all_resize-height_wm-br.jpg
IMG_2121_resize-height_wm-br.jpg
IMG_2120_resize-height_wm-br.jpg
IMG_2117_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej