top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

szkolenie(3).jpg  WSPÓŁPRACA TECHNIKUM ŁĄCZNOŚCI Z BIZNESEM

 Współpraca między Technikum Łączności a biznesem rozwija się w najlepsze.
 Współpracująca z nami firma Instom wybrała naszą bazę dydaktyczną jako 
 najlepsze miejsce do szkolenia swoich pracowników, pracujących w Łodzi oraz
 Warszawie.

 Całodniowe szkolenie, w części teoretycznej, którą poprowadził nauczyciel przedmiotów zawodowych Technikum Łączności – p. Henryk Giergielewicz, obejmowało sposób przesyłania danych za pomocą światłowodów oraz budowę i podstawy działania sieci światłowodowych. Druga cześć szkolenia – praktyczna, poprowadzona przez wicedyrektora, nauczyciela Technikum Łączności Michała Polaka, obejmowała rozpoznawanie wiązek światłowodowych najczęściej spotykanych w biznesie, pracę z użyciem podstawowych narzędzi używanych podczas pracy z okablowaniem światłowodowym oraz obsługę spawarek światłowodowych różnego typu. Wśród uczestników szkolenia była Julia – zeszłoroczna absolwentka naszego Technikum, która obecnie zatrudniona jest w firmie Instom.

Dzięki tego typu szkoleniom, odbywającym się w naszej szkole, współpraca między Technikum Łączności a firmami, z którymi współpracujemy, przyczynia się do stwarzania dogodniejszych warunków i możliwości rozwoju zawodowego naszych uczniów z technikum.

 

szkolenie(1)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(2)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(3)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(4)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(5)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(6)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(7)_resize-height_wm-br.jpg
szkolenie(8)_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej