cpa_badge.png

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW - CERTYFIKOWANYCH PROGRAMISTÓW

Jan Bogoryja-Zakrzewski, obecnie uczeń klasy 4d zawodu technik informatyk, w ubiegłym roku szkolnym ukończył, z najlepszym wynikiem, kurs Cisco Programming Essentials in C++, prowadzony przez p. Joannę Kozę. W nagrodę otrzymał voucher na zewnętrzny egzamin certyfikujący. Gratulujemy naszemu uczniowi zdanego egzaminu!

Jan Bogoryja- Zakrzewski is a Certified Associate Programmer – CPA of the C++ Programming Language.

12 października Jan przystąpił do egzaminu i uzyskał certyfikat.

Egzamin taki obejmuje wiele zagadnień zarówno z programowania strukturalnego jak i obiektowego, a certyfikat otrzymują osoby, które uzyskają z niego co najmniej 80%.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc naszemu uczniowi zostać certyfikowanym programistą Smile.

Taki certyfikat z pewnością zostanie doceniony i będzie dużym atutem podczas poszukiwania satysfakcjonującej pracy.

Joanna Koza

cert_cpa_resize-height_wm-br.jpg