top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

blog2.pngBLOG POLONISTYCZNO-HISTORYCZNY ZS37

Powstała wersja startowa bloga polonistyczno-historycznego naszej szkoły.
Zapraszamy do publikowania na stronie. Jeśli poczujesz zachwyt, zaciekawienie, rozbawienie, jeśli coś Cię wzruszy, urzeknie, napisz o tym. Możesz to wyrazić w postaci oryginalnego tekstu, opublikować link, zamieścić fotografię, zacytować...


Forma dowolna. Podziel się z innymi swoją wrażliwością, swoim spojrzeniem na świat. Pokaż, co tak naprawdę Cię fascynuje i inspiruje. Właśnie dla kogoś takiego jak Ty jest ten blog, dla kogoś, kto potrafi dostrzegać, patrzeć, przyglądać się, przystanąć na chwilę i przekazać swoje wrażenia i odczucia innym.

Zapraszamy do publikowania na stronie:

http://bladaczka.blog.pl/


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej