top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

1.jpgSTAŻ ZAGRANICZNY DLA UCZNIÓW ZS37

Grupa 8 uczniów naszej szkoły (Remigiusz Koppel 4TD, Damian Piotrowski 4TF, Daniel Podstawka 4TC, Kamil Mirończuk 4TC, Cezary Zięcina 4TC, Adam Czajkowski 4TD, Kamil Kuryłek 4TF, Kacper Goleń 4TD) uczestniczyła w stażach w Średniej Szkole Teleinformatycznej w Ostravie (Czechy) w ramach programu POWER.

 

W trakcie trwania stażu uczniowie pogłębiali wiedzę ze spawania oraz pomiarów światłowodów, obsługi narzędzi pomiarowych, dokonywali konfiguracji urządzeń sieciowych CISCO, rozwiązywali problemy sieciowe, konfigurowali protokoły OSPF, BGP, IGP, IPv6. Uczestnicy projektu nabrali doświadczenia w określonych zadaniach praktycznych nałożonych na nich przez nauczycieli ze szkoły w Ostravie.

 

Czas spędzony w ramach projektu był ściśle zaplanowany i nie było możliwości na nudę. Wśród atrakcji przygotowanych przez stronę czeską znalazły się wyjścia do kina, Laser Game, zwiedzanie miasta Ostravy, Muzeum Kolei w Bohuminie, ZOO oraz wypad na kręgle.

 

29 września uczestnicy projektu podsumowali swoje dokonania podczas prezentacji przed dyrekcją szkoły w Ostravie. 30 września wróciliśmy do Polski.

 

1_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
11_resize-height_wm-br.jpg

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej