CEMSchance2.pngCEMS CHANCE

1 listopada rozpoczyna się rekrutacja do projektu CEMS Chance.
CEMS Chance to innowacyjny projekt skierowany do ambitnych i uzdolnionych uczniów I klas szkół ponadgimnazjalnych, o utrudnionym starcie w dorosłe życie.

Podczas 4-dniowego pobytu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie uczestnicy biorą udział w cyklu warsztatów, szkoleń i paneli dyskusyjnych, zdobywając wiedzę na temat planowania ścieżki edukacyjno-zawodowej oraz rozwijając umiejętności miękkie (autoprezentacja, praca w grupie, zarządzanie czasem). Każdemu uczestnikowi zostanie dodatkowo przydzielony mentor, którego zadaniem będzie wsparcie merytoryczne zarówno w trakcie projektu, jak i po jego zakończeniu.

Aby wziąć udział w projekcie należy uzupełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej oraz przesłać skan opinii wychowawcy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..