top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

czytaj.jpgAKCJA CZYTAJ PL WYSTARTOWAŁA - BESTSELLERY ZA DARMO!

Od 2 do 30 listopada trwa akcja Czytaj PL - jedna z  największych na świecie akcji promujących czytelnictwo. W całej Polsce pojawi się 7 tysięcy darmowych wypożyczalni e-booków. Znajdziemy je m.in. na przystankach autobusowych, w restauracjach i w szkołach.

 

Umożliwi ona wypożyczenie książki na 5 minutowej przerwie wprost z korytarza. Wystarczy smartfon i aplikacja. Na uczniów czekają również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Ale to nie wszystko. W 200 restauracjach w ramach akcji „Czytaj PL na przystawkę” goście wypożyczą książki, nie odchodząc od stolika, dzięki specjalnym nakładkom na menu.

 

Aby skorzystać z darmowych wypożyczalni e-booków i audiobooków, należy pobrać aplikację Woblink ze sklepu App Store lub Google Play i przejść do zakładki Czytaj PL, a następnie zeskanować kod QR z plakatu (lub koszulki) Czytaj PL. Do tego do akcji każdy użytkownik może zaprosić 5 osób (one nie będą musiały już skanować QR kodu).

 

Szczegóły akcji tutaj:

http://czytajpl.pl/2017/11/02/akcja-czytaj-pl-wystartowala-12-bestsellerowych-ksiazek-darmo/

 

czytaj1m_resize-height_wm-br.jpg
czytaj3_resize-height_wm-br.jpg
czytaj4_resize-height_wm-br.jpg

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej