cisco.jpgEGZAMIN CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: SCALING NETWORKS - UKOŃCZONY!!!

BRAWO!!! Uczniowie klasy 4 ukończyli półroczny kurs CISCO. Nasi najlepsi uczniowie jeszcze przed wakacjami podjęli wysiłek półrocznego kursu „CCNA R&S Skalowanie Sieci”. Przez czerwiec, całe wakacje oraz dwa miesiące tego semestru kursanci w pocie czoła mierzyli się z dwunastoma egzaminami oraz ostatecznym egzaminem FINAL, który został przeprowadzony pod okiem nauczyciela w lokalnej akademii CISCO w Technikum Łączności.

Kursy Cisco są tylko dla najlepszych, a warunkiem przystąpienia do kursu było zdobycie trzech poprzednich półrocznych certyfikatów:

IT Essentials

CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks

CCNA ROUTING AND SWITCHING: Routing and Switching Essentials

Po znakomicie zdanym egzaminie FINAL, uczniowie bez wahania zapowiedzieli chęć uczestnictwa w kolejnym kursie, jaki oferuje Technikum Łączności: CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Connecting Networks.

Tak przygotowani Absolwenci Technikum Łączności bez problemu znajdą zatrudnienie na rynku pracy, ponieważ certyfikat CISCO gwarantuje jednakowy poziom wiedzy w każdym kraju, nie tylko Unii Europejskiej, ale również poza nią.

Lista najlepszych, którzy ukończyli kurs:

Michał Babiński

Cezary Culepa