top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

cisco.jpgEGZAMIN CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: SCALING NETWORKS - UKOŃCZONY!!!

BRAWO!!! Uczniowie klasy 4 ukończyli półroczny kurs CISCO. Nasi najlepsi uczniowie jeszcze przed wakacjami podjęli wysiłek półrocznego kursu „CCNA R&S Skalowanie Sieci”. Przez czerwiec, całe wakacje oraz dwa miesiące tego semestru kursanci w pocie czoła mierzyli się z dwunastoma egzaminami oraz ostatecznym egzaminem FINAL, który został przeprowadzony pod okiem nauczyciela w lokalnej akademii CISCO w Technikum Łączności.

 

Kursy Cisco są tylko dla najlepszych, a warunkiem przystąpienia do kursu było zdobycie trzech poprzednich półrocznych certyfikatów:

IT Essentials

CCNA ROUTING AND SWITCHING: Introduction to Networks

CCNA ROUTING AND SWITCHING: Routing and Switching Essentials

 

Po znakomicie zdanym egzaminie FINAL, uczniowie bez wahania zapowiedzieli chęć uczestnictwa w kolejnym kursie, jaki oferuje Technikum Łączności: CISCO CCNA ROUTING AND SWITCHING: Connecting Networks.

 

Tak przygotowani Absolwenci Technikum Łączności bez problemu znajdą zatrudnienie na rynku pracy, ponieważ certyfikat CISCO gwarantuje jednakowy poziom wiedzy w każdym kraju, nie tylko Unii Europejskiej, ale również poza nią.

 

Lista najlepszych, którzy ukończyli kurs:

Michał Babiński

Cezary Culepa

Jan Konarski
Mateusz Kowalewski
Damian Kapica
Cezary Zięcina
Adrian Kościelski
Grzegorz Gutkowski
Krzysztof Kurowicki
Daniel Podstawka
Krzysztof Kosk


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej