top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

boisko.jpgV. JESIENNY TEST COOPERA W „ŁĄCZNOŚCI”…

...rozpocznie się już w sobotę 18 listopada o godz. 10.00. Każdy może wziąć udział w imprezie i przetestować swoją kondycję, czyli… sprawdzić, na jaki dystans stać go w ciągu 12 minut.

 

Dystans można – przejść, przetruchtać, przebiec /np. na zmianę z truchtem…/, generalnie – przebyć, choć raczej nie – przelecieć, przejechać, czy przepłynąć. A wszystko to w ciągu wzmiankowanych 12 minut. Ponownie dużą atrakcją imprezy powinien być 6-minutowy Mini-Cooper’ek  dla dzieci do lat 10, z możliwą asekuracją rodzica /opiekuna/ na 2. torze.  Na mecie, na każdego uczestnika czekać będą pamiątkowe dyplomy z wpisanym rezultatem. Ponadto, po każdej serii zostaną rozlosowane pakiety gadżetów sportowych ufundowane przez Urząd Dzielnicy Praga-Południe.

 

Impreza jest ogólnodostępna, udział bezpłatny, a rozegrana zostanie na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym ZS Nr 37 przy al. St. Zjednoczonych 24. Zgłoszenia - w dniu zawodów lub wcześniej – mailowo. Warunkiem uczestnictwa jest uważne przeczytanie i zaakceptowanie krótkiego regulaminu dostępnego poniżej. W imieniu organizatorów z „Łączności” zaprasza...TaC.

 

REGULAMIN

 

OŚWIADCZENIE

 

boisko_resize-height_wm-br.jpg

 

 

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej