top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

7.JPGIII EDYCJA KONKURSU PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ JOSE SONG

16 i 17 listopada odbyły się eliminacje do III edycji Konkursu Piosenki Obcojęzycznej José Song, organizowanej przez XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí w Bielańskim Domu Kultury, w których uczestniczyły 3 uczennice z klas artystycznych:

Temida Markiewicz, śpiewająca po rosyjsku piosenkę Anny German "Nadieżda" i Marta Bąkała z klasy III La z piosenką francuską Lary Fabian "Je suis malade" oraz Kamila Sulkowska z I La. Do finału, który odbył się 23 listopada przeszła Kamila, która została wyróżniona za interpretację piosenki Indili "La dernière Danse".
Poziom był bardzo wysoki. Ponad 100 osób brało udział w eliminacjach.
Zatem brawo Dziewczyny!!!

3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg
wyroznienie_male_resize-height_wm-br.jpg


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej