top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

sepwyklad.jpgWRAŻENIA PO PRELEKCJI SEP
Koła Stowarzyszenia Elektryków Polskich (SEP) przy Technikum Łączności i Koło Terenowe Warszawa Oddziału Elektroniki Informatyki Telekomunikacji SEP w Warszawie 8 grudnia w auli ZS Nr 37 zorganizowały prelekcję na temat: „Kłopoty inteligencji naturalnej ze sztuczną inteligencją”.


Prelegentem był prof. Jarosław Arabas z Politechniki Warszawskiej. Słuchaczami prelekcji byli uczniowie, członkowie kół SEP oraz sympatycy SEP. Ciekawa prelekcja zakończyła się pytaniami z widowni, które zapoczątkowały ożywioną dyskusję.

 

Może to początek cyklu wykładów? ;)

 

sepwyklad_resize-height_wm-br.jpg
cz1logo_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej