DART2.jpgKOLEJNY SUKCES SPORTOWY NAUCZYCIELA ZS NR 37
Pan Marcin Marczewski (wychowawca klasy 1b) wygrał turniej darterski Warsaw Cup organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Warsaw Darts Group. Treningi i turnieje darta organizowane przez p. Marczewskiego to dobra okazja do miłego spędzenia wieczorów i rywalizacji sportowej z uśmiechem na twarzy.

Zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do spróbowania swoich sił w - celnym lub mniej celnym - rzucaniu lotkami do tarczy. :-)

A już niebawem podczas Święta Szkoły (21 marca) pierwsze Darterskie Mistrzostwa ZS nr 37 o Puchar RAW Sport. Cenne nagrody sportowe czekają na najlepszych. Puchary, medale, nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu FB stowarzyszenia:

www.facebook.pl/warsawdartsgroup

Znajdziecie tu informacje o turniejach, wynikach i działalności sportowej p. Marczewskiego i jego ekipy.

PS Uczniowie i Nauczyciele na pewno słyszeliście, że w sali 149 czasami na ścianie pojawia się tarcza. ;-)
Podczas okienek i przerw zapraszamy do spróbowania swych sił. :-)