1.JPGMISTRZOSTWA PRAGI-POŁUDNIE W LEKKIEJ ATLETYCE 2018
Przez 3 dni /15-17 maja/ na Szkolnym Stadionie Lekkoatletycznym przy Zespole Szkół Nr 37 młodzi zawodnicy rywalizowali o medale Mistrzostw Dzielnicy Praga-Południe. Na starcie     /a potem - na mecie…/ oglądaliśmy ok. 220 lekkoatletów, reprezentujących 10 placówek oświatowych.

Uczniowie klas gimnazjalnych i VII szkół podstawowych startowali w konkurencjach indywidualnych i sztafetach, nieco młodsi /5-6 klasa/ - w lekkoatletycznym czwórboju. Zespołowo - w kategorii starszej - najlepsze były dziewczęta z SP Nr 397 /ul. Angorska/ i chłopcy z ZS Nr 12 /ul. Siennicka/, w kategorii młodszej -  dziewczęta z SP Nr 215 /ul. Kwatery Głównej/ i chłopcy z SP Nr 141 /ul. Szaserów/. Medaliści zawodów indywidualnych, najlepsze sztafety i zespoły „czwórbojowe” już za chwilę będą reprezentować Pragę-Południe w finałach LI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Zawody zorganizowali - prof. Włodzimierz Kaptur i niżej podpisany, a przeprowadzili - uczniowie ZS Nr 37, którym w tym miejscu serdecznie dziękuję.

TaC.

1_resize-height_wm-br.jpg