upow1.jpgPODSUMOWANIE PROJEKTU UNIJNEGO

Dnia 29.04.2018 r. zakończył się grant szkoły na projekt unijny "Teleinformatyka szansą na lepsze jutro".

Upowszechnianie rezultatów projektu odbyło się w ramach Dnia Otwartego dla kandydatów do szkoły 17.03.2018. Głównym odbiorcą byli przyszli kandydaci do szkoły wraz z rodzicami. Poza tym w ramach Światowego Dnia Telekomunikacji i Społeczeństwa Informacyjnego 2018 oraz Święta Szkoły dnia 21.03.2018., gdzie upowszechnianie było kierowane do gości z różnych szkół informatycznych z terenu Polski, firm i przedsiębiorstw informatycznych i teleinformatycznych, władz lokalnych oraz uczniów naszej szkoły.

Przy współpracy z kadrą wychowania fizycznego upowszechnianie rezultatów projektu obywa się w ramach międzyszkolnych, dzielnicowych zawodów sportowych jak: Wiosenny Test Coopera czy PRASKIE CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE w „ŁĄCZNOŚCI”.

upow1_resize-height_wm-br.jpg
upow2_resize-height_wm-br.jpg