top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

Z życia szkoły

P1220117m.JPGVIII TURNIEJ TRÓJEK SIATKARSKICH O PUCHAR PRZECHODNI DYREKTORA ZSŁ

3 grudnia odbył się ósmy Turniej o Puchar Przechodni Dyrektora ZSŁ w piłce siatkowej drużyn 3-osobowych. Do zawodów zgłosiło się 16 zespołów, które rozegrały 30 spotkań systemem "brazylijskim". Jak zawsze rywalizacja przebiegła w bardzo przyjaznej i sympatycznej atmosferze, a kilka spotkań stało na bardzo wysokim poziomie. Zwyciężyła klasa 4ad pokonując w finale "czarnych koni" turnieju klasę 1d2! Na trzecim miejscu uplasowała się klasa 1bp, a finałową czwórkę zamknęła klasa 4e1.

Jak widać, aż dwie klasy pierwsze znalazły się w pierwszej czwórce imprezy, co świadczy o wysokim potencjale siatkarskim naszych pierwszaków! Podziękowania dla Rady Rodziców przy ZSŁ za ufundowanie nagród na nasz turniej!


bottom

Zespół Szkół Łączności