Technikum Łączności im. prof. Janusza Groszkowskiego
otwiera rekrutacje dla nauczycieli na rok 2018/19

W związku z rozszerzeniem oferty edukacyjnej dla uczniów oraz przewidywanym większym naborem Technikum Łączności poszukuje nauczycieli przedmiotów zawodowych. Preferowani są nauczyciele pracujący w pełnym wymiarze godzinowym.

Nabór nauczycieli prowadzimy na kierunkach:

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej

Technik telekomunikacji

Technik teleinformatyk

Technika informatyk

Posiadamy m.in.:

* Nowoczesną i prawdopodobnie jedyną pracownię sieci szerokopasmowych w Polsce tworzoną we współpracy z firmą DIPOL.
*Pracownie techniki światłowodowej tworzoną w współpracy z firmą INTERLAB wyposażoną najlepiej w Warszawie jak i w tej części Polski.
*Dwie pracownie obsługujące centrale telefoniczne wraz z urządzeniami infrastruktury sieci rozległych.
*Pracownie teleinformatyczną obsługującą urządzenia infrastruktury sieci LAN, MAN, WAN.
*Zaawansowaną pracownię sieci światłowodowych oraz infrastruktury sieciowej tworzoną we współpracy z firmą FIBRAIN.
*Pracownię sieci wyposażoną w 40 urządzeń firmy Cisco do nauki oraz przeprowadzenia egzaminów zakończonych certyfikatami w Networking Academy Cisco.

*Pracownię elektryczną i elektrotechniczną rekomendowaną oraz tworzoną we współpracy z SEP.
*Profesjonalną pracownię UTK do składania i napraw komputerów, podzespołów i urządzeń.
* 9 pracowni komputerowych z nowymi komputerami o dobrych parametrach

oraz wiele innych…

Oferujemy: elastyczne godziny pracy, profesjonalny sprzęt, miłą atmosferę współpracy, możliwość samorealizacji oraz kształcenia zawodowego.

Wymagamy zaangażowania i umiejętności przekazywania wiedzy.

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.