top
logo

Praca w ZS 37

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

Z życia szkoły

Zajecia pozalekcyjne

 

Zachęcamy do aktywnego udziału w zajęciach pozalekcyjnych. Jest w czym wybierać, każdy znajdzie coś dla siebie:

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ARTYSTYCZNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp.
Termin
Rodzaj zajęć
Osoba prowadząca
1.
Czwartek 1410 -  1455 sala 119
UTK, Pracownia SK i ST
Krzysztof Mróz
2.
Wtorek 1500 -1545 sala 144
Programowanie w języku Java
Krystian Cieślak
3.
Wtorek 745 - 830
Piątek 1320 – 1405 sala 121
Przysposobienie obronne
Ryszard Filipowicz
4.
Termin uzgadniany z zainteresowanymi uczniami
Przygotowanie ucznia do egzaminu klasyfikacyjnego z przedsiębiorczości
Andrzej Baszczyk
5.
Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca 1320 – 1405 sala 129
Zajęcia z języka angielskiego i języka niemieckiego
Stanisław Rorat
6.
Poniedziałek  1500 - 1525 sala 119
Wtorek 1500 - 1525 sala 119
Podstawy telekomunikacji i teleinformatyki
Wiesław Ładno
7.
Poniedziałek 1115 – 1135 sala 42
Piątek 1135- 1220 czytelnia
Samorząd Uczniowski
Zdzisław Woch
8.
Poniedziałek 1320 – 1455 sala 128- kl. 3La
Wtorek 715 – 730  sala 128
Środa 715 – 730  sala 128
Czwartek 715 – 730  sala 128
Język francuski
Dorota Szpryngwald - Tafil
9.
Poniedziałek 1330 – 1400 czytelnia
Zajęcia informatyczne
Maria Glanowska
10.
Poniedziałek 1410 - 1455
Lekka atletyka
Tadeusz Cygański
11.
Poniedziałek 1410 – 1455 sala  42   kl. LO
Poniedziałek 1500 - 1545  sala   42  kl. TŁ
Techniki uczenia się i zapamiętywania – program pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych
Teresa Zaręba
Anna Trusewicz
12.
Poniedziałek 1410 – 1455 sala 210
Uzupełniające z języka niemieckiego
Katarzyna Topczewska
13.
Poniedziałek 1410 – 1455 sala 44
Język angielski
Agnieszka Solecka
14.
Poniedziałek 1500 - 1545
SKS
Włodzimierz Kaptur
15.
Poniedziałek 1500 – 1545
i czwartek 1430 - 1530 (co 2 tygodnie, najblizsze: 3 i 7 XI, 1i15 XII) sala 117
Zajęcia wyrównawcze z geografii
Monika Grobelny
16.
Poniedziałek 1500 – 1545 sala 213
Zajęcia z języka rosyjskiego
Małgorzata Kuźma
17.
Poniedziałek 720 - 745
Zajęcia korekcyjne korygujące postawę
Monika Johne
18.
Poniedziałek co dwa tygodnie
1320 – 1405 pracownia
Zajęcia indywidualne i grupowe- rozwijanie zainteresowań uczniów (PRACOWNIA, PIOS, UMP, ST), przygotowanie do egzaminu zawodowego
Jacek Legięć
19.
Wtorek (czwartek, jeśli wtorek jest dniem wolnym od zajęć) 700 - 745 sala 119
Podstawy teleinformatyki
Henryk Giergielewicz
20.
Wtorek 1030 - 1115 czytelnia
Uzupełnienie działalności opiekuńczo – wychowawczej na terenie biblioteki szkolnej
Iwona Brynda
21.
Wtorek 1320 – 1405 sala 112
Praca z uczniami zdającymi maturę z historii oraz konsultacje z historii
Dorota Lipińska
22.
Wtorek 1410 – 1455 sala
Praca z uczniem mającym trudności w nauce w pracowni elektronicznej
Wojciech Spytkowski
23.
Wtorek 1500 - 1545 sala 113
Zajęcia z biologii
Monika Aumüller
24.
Wtorek 1500 – 1545 sala 139
Wyrównywanie wiedzy z zakresu podstaw w przedmiocie fizyki
Halina Seroczyńska - Górska
25.
Wtorek 1500 - 1545 sala 142
Praca z uczniem mającym trudności w nauce
Liliana Jędrzejczak
26.
Wtorek 745 - 830 sala 113
Zajęcia wyrównawcze oraz przygotowanie do egzaminu maturalnego z biologii
Anna Zalewska
27.
Środa 1030 – 1115 czytelnia
Uzupełnienie działalności opiekuńczo – wychowawczej na terenie biblioteki szkolnej
Elżbieta Rejniak
28.
Środa 1320- 1405
Przygotowanie do rozgrywek WOM, przygotowanie „Poloneza” na studniówkę
Dorota Lewandowska
29.
Środa (co dwa tygodnie) 1455 – 1540  sala 135
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Irena Kopka - Krzyczkowska
30.
Środa 1320 – 1405 sala 237
Zajęcia dla maturzystów z języka polskiego
Dorota Ochijewicz
31.
Środa 1410 – 1455 sala 221
Przygotowanie uczniów do egzaminów ECDL i matury z informatyki
Jolanta Leleń
32.
Środa 1455 – 1540  sala 231
Zajęcia wyrównawcze z historii i wos-u
Piotr Kopka
33.
Środa 1455 – 1600 sala 143
Zajęcia wyrównawcze z układów cyfrowych i układów analogowych
Andrzej Kowalczyk
34.
Środa 725 – 745 sala
Piątek 725 – 745 sala
Praca z uczniem mającym trudności w nauce i praca z uczniem zdolnym w pracowni elektronicznej
Barbara Wilczewska
35.
Środa 1500 - 1545 sala 235
Zajęcia z chemii: Konsultacje i praca z maturzystami.
Anna Tywanek
36.
Czwartek 1320 – 1450 (co dwa tygodnie) sala 137
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
Małgorzata Sadowska
37.
Czwartek 1230 -1315
Wychowanie fizyczne
Adam Szybowski
38.
Czwartek 1500 - 1700
Piłka siatkowa dziewcząt
Kamil Jeż
39.
Czwartek 700 – 730 sala 110
Piątek 700 – 730 sala 110
Historia i wos
Krzysztof Wilkowski
40.
Środa 715 – 745
Czwartek 715 – 745 sala 215
Zajęcia z języka angielskiego
Elżbieta Kołodziejska
41.
Czwartek 745 – 830 sala
Przygotowanie do matury z języka francuskiego
Małgorzata Badache
42.
Czwartek 935 – 1020 sala 136
Matematyka rozszerzona dla klas maturalnych
Aleksandra Bieniak
43.
Ostatni piątek każdego miesiąca 1500 – 1545 sala 139
Wyrównywanie wiedzy z zakresu podstaw w przedmiocie fizyki
Renata Kukier
44.
Piątek 1030 – 1115 czytelnia
Zajęcia w czytelni szkolnej
Dorota Kołacińska
45.
Piątek 1120 - 1320
WF – sporty siłowe
Arkadiusz Strzelczyk
46.
Piątek 1410 – 1455 sala 217
Zajęcia z języka angielskiego
Janusz Domalski
47.
Piątek 1500 -  1545  (co 2 tygodnie)
Zajęcia sportowe
Piecychna Jacek


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej