Odsyłamy Państwa do zakładki SPRAWY WAŻNE,

wtorek w godz. 9:30 - 10:30, pokój 11

Regulamin Rady Rodziców

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Prezydium Rady zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie regularnych wpłat na Radę Rodziców. Niestety w niektórych klasach wpłaty są znikome.
Z pustego i Salomon ...... Liczymy na Państwa zrozumienie.

Pozdrawiam,
Monika Pawłat-Gadowska
Przewodnicząca RR

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020, uchwałą Rady Rodziców, sugerowana wpłata na fundusz wynosi:

Opłata roczna – jednorazowa   =  150,00  PLN /płatne do 30 października br./

Opłata roczna – 2 lub 4 raty      =  180,00  PLN /do końca października i do końca lutego  dwie raty lub do końca października, grudnia, lutego i kwietnia cztery raty/

Opłata roczna – 10 rat miesięcznych  po 20,00  =  200,00 PLN

Opłata w wysokości 150,00zł dotyczy jednego dziecka, natomiast opłata za drugie dziecko to 75zł rocznie, za trzecie 50zł rocznie, a za czwarte dziecko 0,00zł

Jesli Rodzice lub Opiekunowie decydują się na płatności miesięczne - kwota wpłat wynosi 20zł co miesiąc, do 10-go każdego miesiąca, a wpłaty prosimy wnosić na konto lub też do skarbników klas. Ci zaś są proszeni o przekazanie wpłat wraz z listą do Sekretariatu szkoły lub dyżurującego przedstawiciela Rady Rodziców w pokoju 11, a także podczas spotkań RR.

Nr rachunku Rady Rodziców :

DOPISEK :  Imię i nazwisko ucznia, klasa (niezbędne do identyfikacji wpłat) !

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę z tego, że składaka na radę Rodziców jest składką dobrowolną. Jednak Rada Rodziców zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie regularnych wpłat, które umożliwią nam bardziej efektywne finansowanie potrzeb naszych dzieci. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Chcielibyśmy zmienić dotychczasową formę rozliczania wpłat na RR (100% do dyspozycji) na następującą formę dzieloną:

75% wpłaconej składki - fundusz RR ( pomoc uczniom, reprezentacją, turnieje, zawody, konkursy, potrzeby Samorządu Uczniowskiego, pomoc socjalna, losowa i etc.)

25% wpłaconej składki - fundusz klasowy - do dyspozycji rodziców i uczniów w danej klasie ( np. na dopłaty do wycieczek, wszelkich wyjść do kina, teatru, wystawę, eventu, zakup nagród i etc.) Wypłaty na rzecz klasy odbywałby sie max 2 razy do roku (koniec I i II semestru),lub klasa może gromadzić i odebrać je jednorazowo w roku bieżącym lub następnych latach nauki, w wyjątkowych sytuacjach - na wniosek Wychowawcy, po wcześniejszym ustaleniu terminu przekazania gotówki z Przedstawicielem RR)

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

Dane Rady Rodziców:

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Łączności w Warszawie

Al. Stanów Zjednoczonych 24

NIP 1132218570

Przewodnicząca : Monika Pawłat-Gadowska 4 TAD

Prezydium Rady Rodziców :

Dorota Wojtunik 4TAD - Zastępca
Paweł Malczewski 4TAD - Zastępca
Agnieszka Frączyk 3TB - Zastępca
Anna Zygmunt 2TC - Zastępca
Alicja Kędzierska 3TD - Członek Prezydium
Katarzyna Lesińska 2TD - Członek Prezydium
Katarzyna Kowalska 1LOAG - Członek Prezydium
Dariusz Szerszeń 1TBP - Członek Prezydium
Rafał Moes 1LOAP - Członek Prezydium

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORA - FIRMY WROSYSTEM DEUTSCHLAND

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Łączności w Warszawie składa serdeczne wyrazy podziękowania firmie WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku za wsparcie finansowe umożliwiające nam finansowanie egzaminów SEP-owskich dla naszych uczniów Technikum.

Poprzez taką pomoc sponsorską chcemy pomagać młodzieży w trudnej sytuacji materialnej, a egzamin SEP to dodatkowe uprawnienia, które umożliwią uczniom start w dorosłe życie.

Z wdzięcznością dziękujemy!

Przewodnicząca Rady Rodziców
Monika Pawłat-Gadowska

logoms.png