Odsyłamy Państwa do zakładki SPRAWY WAŻNE,

wtorek w godz. 8.30-9.30, pokój 11

Regulamin Rady Rodziców

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Prezydium Rady zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie regularnych wpłat na Radę Rodziców. Niestety w niektórych klasach wpłaty są znikome.
Z pustego i Salomon ...... Liczymy na Państwa zrozumienie.

Pozdrawiam,
Monika Pawłat-Gadowska
Przewodnicząca RR

Informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020, uchwałą Rady Rodziców, sugerowana wpłata na fundusz wynosi:

Opłata roczna – jednorazowa   =  150,00  PLN /płatne do 30 października/

Opłata roczna – 2 lub 4 raty      =  180,00  PLN /do końca października i do końca lutego dwie raty lub do końca października, grudnia, lutego i kwietnia cztery raty/

Opłata roczna – 10 rat miesięcznych  po 20,00  =  200,00 PLN

Jeśli zdecydujecie się Państwo na dokonanie płatności na rzecz Rady Rodziców to miesięcznie - kwota wpłat wynosi 20 zł /co miesiąc/, do 10-go każdego miesiąca. Wpłaty prosimy wnosić na konto lub też do skarbników klas. Ci zaś są proszeni o przekazanie wpłat do sekretariatu szkoły lub do dyżurującego przedstawiciela Rady Rodziców w pokoju 11, a także podczas spotkań RR.

Nr rachunku Rady Rodziców :

DOPISEK :  Imię i nazwisko ucznia, klasa (niezbędne do identyfikacji wpłat)

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę z tego, że składaka na radę Rodziców jest składką dobrowolną. Jednak Rada Rodziców zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie regularnych wpłat, które umożliwią nam bardziej efektywne finansowanie potrzeb naszych dzieci. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Decyzją Rady Rodziców z dnia 23 marca 2018 r. zostaje utrzymana w mocy na rok szkolny 2018/2019/2020 decyzja o wstrzymaniu finansowania wszelkich nagród /w tym na koniec roku/, wyjść integracyjnych, wycieczek, turniejów, wyjazdów i innych form pomocowych dla klas, których wpłacalność składek wynosi mniej niż 30 %.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

Dane Rady Rodziców:

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 37 im. A. Osieckiej

Al. Stanów Zjednoczonych 24

NIP1132218570

Przewodnicząca : Monika Pawłat-Gadowska 3 TAD

Prezydium Rady Rodziców :

Dorota Wojtunik 4TAD - Zastępca
Paweł Malczewski 4TAD - Zastępca
Agnieszka Frączyk 3TB - Zastępca
Anna Zygmunt 2TC - Zastępca
Alicja Kędzierska 3TD - Członek Prezydium
Katarzyna Lesińska 2TD - Członek Prezydium
Katarzyna Kowalska 1LOAG - Członek Prezydium
Dariusz Szerszeń 1TBP - Członek Prezydium
Rafał Moes 1LOAP - Członek Prezydium

PODZIĘKOWANIA DLA SPONSORA - FIRMY WROSYSTEM DEUTSCHLAND

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Nr 37 w Warszawie składa serdeczne wyrazy podziękowania firmie WROSYSTEM DEUTSCHLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku za wsparcie finansowe umożliwiające nam finansowanie egzaminów SEP-owskich dla naszych uczniów Technikum.

Poprzez taką pomoc sponsorską chcemy pomagać młodzieży w trudnej sytuacji materialnej, a egzamin SEP to dodatkowe uprawnienia, które umożliwią uczniom start w dorosłe życie.

Z wdzięcznością dziękujemy!

Przewodnicząca Rady Rodziców
Monika Pawłat-Gadowska

logoms.png