Rada Rodziców - sprawy ważne

W ZAKŁADCE TEJ BĘDZIEMY ZAMIESZCZAĆ

NAJWAŻNIEJSZE AKTUALNOŚCI DOTYCZĄCE RADY RODZICÓW

Podobnie jak w zeszłym roku organizujemy konkurs "Wspólnie dla Osieckiej",
zachęcamy wszystkie klasy do wzięcia udziału.
Więcej informacji: Regulamin konkursu "Wspólnie dla Osieckiej"

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019, uchwałą Rady Rodziców, sugerowana wpłata na fundusz wynosi:

Opłata roczna – jednorazowa   =  150,00  PLN /płatne do 30 października/

Opłata roczna – 2 lub 4 raty      =  180,00  PLN /do końca października i do końca lutego dwie raty lub do końca października, grudnia, lutego i kwietnia cztery raty/

Opłata roczna – 10 rat miesięcznych  po 20,00  =  200,00 PLN

Jeśli zdecydujecie się Państwo na dokonanie płatności na rzecz Rady Rodziców to miesięcznie - kwota wpłat wynosi 20 zł /co miesiąc/, do 10-go każdego miesiąca. Wpłaty prosimy wnosić na konto lub też do skarbników klas. Ci zaś są proszeni o przekazanie wpłat do sekretariatu szkoły lub do dyżurującego przedstawiciela Rady Rodziców w pokoju 11, a także podczas spotkań RR.

Nr rachunku Rady Rodziców :

DOPISEK :  Imię i nazwisko ucznia, klasa (niezbędne do identyfikacji wpłat)

Szanowni Państwo, zdajemy sobie sprawę z tego, że składaka na radę Rodziców jest składką dobrowolną. Jednak Rada Rodziców zwraca się z gorącą prośbą o dokonywanie regularnych wpłat, które umożliwią nam bardziej efektywne finansowanie potrzeb naszych dzieci. Liczymy na Państwa zrozumienie.

Decyzją Rady Rodziców z dnia 23 marca 2018 r. zostaje utrzymana w mocy na rok szkolny 2018/2019 decyzja o wstrzymaniu finansowania wszelkich nagród /w tym na koniec roku/, wyjść integracyjnych, wycieczek, turniejów, wyjazdów i innych form pomocowych dla klas, których wpłacalność składek wynosi mniej niż 30 %.

Dziękujemy i zapraszamy do współpracy.

SPRAWOZDANIE FINANSOWE RADY RODZICÓW NA DZIEŃ 31.08.2017

Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców w roku 2016-2017.

Zadania Rady Rodziców i ich realizacja w roku szkolnym 2017-2018

Wszystkie klasy zachęcamy do wzięcia udziału w ogłoszonym przez Radę Rodziców konkursie "Razem dla Osieckiej".
Więcej informacji: Regulamin konkursu "Razem dla Osieckiej"

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi szkolnego bufetu, zamieszczamy cennik oraz przykładowe tygodniowe menu /aktualne menu znajduje się w bufecie/.

Więcej informacji na temat obiadów lub abonamentów obiadowych
udziela p. Bożena Dudzik tel. 501 550 627.

Cennik i przykładowe tygodniowe menu