Nabór

informacja dla gimnazjalistów

Kandydatów do Zespołu Szkół Nr 37 i Rodziców zapraszamy na dni otwarte:

18 marca 2017 r. /sobota/  o godz. 10.00

25 kwietnia 2017 r. /wtorek/  o godz. 17.30

Szkoła powstała w 1921 roku, ma bogatą i barwną historię. Wśród absolwentów szkoły jest wielu nieprzeciętnych ludzi: naukowców, sportowców, aktorów, a przede wszystkim tysiące dobrych i bardzo dobrych łącznościowców. Mamy stałą, zaangażowaną w pracę kadrę nauczycieli i wychowawców, przychylną i operatywną dyrekcję, uczniowie mogą uzyskać pomoc i radę szkolnego pedagoga i psychologa. Prężnie działa samorząd uczniowski.

Uczniowie mają możliwość realizowania swoich zainteresowań aktorskich i wokalnych w grupie teatralnej N.O.R.A. lub grupie wokalnej Magia, pasję dziennikarską mogą realizować redagując gazetkę szkolną SZUFLADA, pod opieką nauczyciela plastyki rozwijają swoje umiejętności plastyczne, zrzeszeni w klubie sportowym IMPULS mogą trenować podnoszenie ciężarów, lekkoatletykę lub gry zespołowe. Organizowane są wyjazdy i wycieczki z bogatym programem krajoznawczym, integracyjnym i wychowawczym.

Nad bezpieczeństwem uczniów w szkole czuwają pracownicy Ochrony, działa monitoring, dlatego placówka należy w dzielnicy do jednych z najbezpieczniejszych. Usytuowanie szkoły przy Alei Stanów Zjednoczonych (Saska Kępa) umożliwia wygodny i szybki dojazd z terenu całej Warszawy i okolic.

Od  roku szkolnego 2011/2012 patronat nad naszym technikum i szkołą zawodową
objęła firma TELTECH, znana na rynku, współpracująca z Telekomunikacją Polską.

Firmy TELTECH, SAMSUNG, 4. REJON WSPARCIA
TELEINFORMATYCZNEGO SIŁ POWIETRZNYCH
,
GREEN PL INVEST GROUP
oraz INS-TOM
zapewniają naszym uczniom praktyki zawodowe w swoich zakładach.
Dla najlepszych praktykantów czeka m. in. oferta pracy wakacyjnej
i tzw. "zielona karta" - zatrudnienie po ukończeniu szkoły.

Zasady rekrutacji do klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018 szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie,al. Stanów Zjednoczonych 24:

- Technikum Łączności im. prof. dr. inż. J. Groszkowskiego

- XCVI Liceum Ogólnokształcącego im. A. Osieckiej

- Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 55

Wszelkie pytania dotyczące rekrutacji prosimy kierować do Przewodniczacej Komisji Rekrutacyjnej p.Anny Trusewicz - psychologa szkolnego; godziny pracy