Pierwszaki_na_start01.jpg„PIERWSZAKI NA START !!!” 2016…

Od kilku lat pod takim właśnie hasłem odbywa się w naszej szkole Jesienny Dzień Sportu i Rekreacji. Ostatni miał miejsce 4 października i - jak zwykle - był pełen atrakcji i… niespodziewanych zwrotów akcji.

Uczniowie 1. klas Technikum niesieni dopingiem tych, którzy akurat w tym momencie nie startowali, rywalizowali w rozmaitych konkurencjach, wymagających siły, skoczności, szybkości, współpracy zespołowej, umiejętności technicznych, no i… sprytu oczywiście. Ostatnia, 7. konkurencja /bieg rozstawny 4 x 250m/ nie zmieniła już kolejności klas.  Zwyciężył team 1 F – 56 punktów przed 1 E – 52.5 pkt. Tylko te zespoły wystartowały we wszystkich konkurencjach, co przyniosło znakomity efekt. Kolejne lokaty zajęły:  1 A – 42 pkt.,  1 C – 31,  1 B – 29,  1 D – 27.

Wszystkie zespoły otrzymały po piłce koszykowej z właściwym nadrukiem, trzy pierwsze – pakiety bonów żywieniowych poimprezowych, a zwycięzcy dodatkowo – elektroniczną tarczę do gry w darta, celem dalszej , sportowej integracji.  Imprezę zorganizowali – przy wsparciu sędziów z 2 E – p. Kamil Jeż + niżej podpisany. Do zobaczenia na kolejnych, szkolnych zawodach.

TaC.

Pierwszaki_na_start01_resize-height_wm-br.jpg