DZIEŃ SPORTU I REKREACJI 2014

Jak zwykle pełny atrakcji odbędzie się już 3 czerwca. Miej wpływ na program imprezy i weź udział w konkursie - "KONKURENCJA ODLOTOWA, REKREACYJNO-SPORTOWA".

Oto regulamin konkursu:
1. Wymyślona konkurencja ma mieć charakter sportowo-rekreacyjny z przewagą rekreacyjnego, z wykorzystaniem dostępnego sprzętu i urządzeń.
2. Ma być oryginalna, niekonwencjonalna, nietuzinkowa, po prostu - odlotowa!
3. Ma umożliwić rywalizację międzyklasową, zakładając ilość uczestniczących uczniów/zespołów - na np.8.
4. Ma być rozegrana na połowie sali gimnastycznej, z wyłączeniem środkowej STREFY KIBICA.
5. Czas trwania konkurencji - 15-20 minut.
6. Konkurencję - z jej nazwą, dokładnym opisem i systemem rywalizacji składamy...na piśmie do nauczycieli WF do środy 21 maja.
7. Prace konkursowe oceni bezstronne, profesjonalne JURY.
8. Najlepsze zostaną nagrodzone i wejdą do programu tegorocznego DNIA SPORTU I REKREACJI !!!

A zatem - do dzieła SPORTOWCY-ODLOTOWCY !!!

Tac.