top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

2.jpg

WIOSENNY DZIEŃ SPORTU I REKREACJI

Wiosenny Dzień Sportu i Rekreacji jak zwykle pełen atrakcji - z przewagą rekreacji tzn. dużo akcji, mało pertraktacji - odbył się na naszej sali gimnastycznej 3 czerwca.

Wiosenny Dzień Sportu i Rekreacji jak zwykle pełen atrakcji - z przewagą rekreacji tzn. dużo akcji, mało pertraktacji - odbył się na naszej sali gimnastycznej 3 czerwca.

Imprezę zorganizowała Katedra Sportu i Rekreacji z pomocą sędzin z 2 Ls /sekcja sportowa: Pati AdamczykKlaudia BalukinGabi KonarzewskaMonika KowalkowskaKatarzyna Grzelak, Martyna Majka/, Dawida Kaniewskiego 3Tac /sekcja piro-techniczna/ i Karoliny Laksy 1La /spikerka-debiut sportowy/.

Reprezentacje 6 klas rywalizowały zacięcie w konkurencjach przeróżnych - kolorowych i wzdłużnych, lekko skorelowanych z tenisem /ziemnym i stołowym/, lekkoatletyką, siatkówką, koszykówką, hokejem, a nawet szermierką...

W zeszłym roku na parkiecie królował ping-bad, w tym m. in. pin-tenis i klingo-ringo.

Oto rezultaty "rywalizacji":

 

1m. klasa 2Ls - 66 pkt.

 2m. klasa 1Te - 61 pkt.

 3m. klasa 2Td - 53 pkt.

 4m. klasa 1Td - 48 pkt.

 6m. klasa 1Tc - 12 pkt.

 7m. klasa 1La - 7 pkt.

A po 5. miejsce, z dorobkiem 27 pkt., sięgnął zespół nauczycieli w składzie: E. JędrzejczakW. KapturK. Jeż i niżej podpisany. Wzięliśmy udział tylko w 3 konkurencjach /na 8 rozegranych/ i - nie chwaląc się - wygraliśmy dwie z nich.
Na zakończenie było ptasie mleczko dla zwycięzców, pakiety bonów żywieniowych-poimprezowych dla medalistów i dyplomy dla wszystkich uczestniczących zespołów.
Kolejny Dzień Sportu i Rekreacji już za rok, ale... przedtem jesienią "puścimy" na start Pierwszaki i otworzymy - z wielką pompą - nowe boisko szkolne!!!

Tac.

 

1_resize-height_wm-br.jpg
2_resize-height_wm-br.jpg
3_resize-height_wm-br.jpg
4_resize-height_wm-br.jpg
5_resize-height_wm-br.jpg
6_resize-height_wm-br.jpg
7_resize-height_wm-br.jpg
8_resize-height_wm-br.jpg
9_resize-height_wm-br.jpg

 


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej