top
logo

Jesteśmy również na

Współpracujemy z

 

  

Certyfikaty

Nauczyciele i pracownicy administracji 2018-2019

Dyrekcja

Alicja Wodecka - dyrektor

Elżbieta Rejniak - wicedyrektor

Michał Polak - wicedyrektor

Zdzisław Woch - kierownik szkolenia praktycznego

Nauczyciele

Język polski
Chałowska Monika, Kołacińska Dorota, Ochijewicz Dorota, Rejniak Elżbieta, Skirmuntt Adrianna

Historia i WOS
Kopka Piotr, Wilkowski Krzysztof

Języki obce
(angielski, francuski, niemiecki, rosyjski)
Dołbniak Katarzyna, Domalski Janusz, Kołodziejska Elżbieta, Kuraszkiewicz Ewa, Kuźma Małgorzata, Kwiatkowska-Ryszewska Dorota, Sobkowiak Dagmara, Solecka Agnieszka, Szpryngwald-Tafil Dorota

Biologia
Aumüller Monika

Chemia
Wodecka Alicja

Fizyka
Piotrowska Anna, Wilkowska Jolanta

Geografia
Grobelny Monika

Matematyka
Czerwiec Izabela, Gmurek Aneta, Michałowska Anna, Sadowska Małgorzata, Tumanowicz Barbara

Przedsiębiorczość
Baszczyk Andrzej

Edukacja dla bezpieczeństwa
Filipowicz Ryszard

Wychowanie fizyczne
Cygański Tadeusz, Jeż Kamil, Kaptur Włodzimierz, Lewandowska Dorota, Strzelczyk Arkadiusz

Informatyka
Glanowska Maria, Grzybowski Łukasz, Strupiechowska Dorota, Koza Joanna, Rosińska Małgorzata, Kosmala Grzegorz

Przedmioty zawodowe
Bojanowski Adam, Cecelski Krzysztof, Chądzyński Andrzej, Dorobisz Jerzy, Figura Robert, Giergielewicz Henryk, Glanowska Maria, Godlewski Włodzimierz, Jędrzejczak Liliana, Leleń Jolanta, Kosmala Grzegorz, Kowalski Krzysztof, Koza Joanna, Kudela Małgorzata, Leleń Jolanta, Letkiewicz Grzegorz, Makara Tadeusz, Marczewski Marcin, Mróz Krzysztof, Odelski Krzysztof, Paprocki Janusz, Paszkiewicz Jacek, Polak Michał, Rosińska Małgorzata, Spytkowski Wojciech, Strupiechowska Dorota, Zakrzewski Leszek, Zakrzewski Robert, Zdanowicz Paweł, Zdrodowski Rafał

Etyka
Woch Zdzisław

Religia
Brynda Iwona, Kwietniewska Monika

Pedagog szkolny
Zaręba Teresa

Psycholog szkolny
Trusewicz Anna

Biblioteka
Hamerszmit Mariola, Jędrzejczak Ewa,

Zajęcia teatralne i muzyczne
Kosowski Krzysztof, Somerschaf Borys

Pracownicy administracji

Trojanowska Ewa – kierownik gospodarczy
Szymańska Halina – kadry

Sekretariat

Kanigowska Anna, Święs Małgorzata


Dyżury i konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2018/2019


Wychowawcy w roku szkolnym 2018/2019

Kl. 1 a - mgr Małgorzata Sadowska
Kl. 1 b - mgr Janusz Domalski
Kl. 1 c - mgr Monika Grobelny
Kl. 1 d - mgr Piotr Kopka
Kl. 1 e - mgr Krzysztof Wilkowski
Kl. 1 f  - mgr Katarzyna Dołbniak

Kl. 2 ae - mgr Włodzimierz Kaptur
Kl. 2 b - mgr Małgorzata Rosińska
Kl. 2 c - mgr Dorota Strupiechowska
Kl. 2 d - mgr Marcin Marczewski
Kl. 2 f - mgr Andrzej Chądzyński

Kl. 3 ad - mgr Adrianna Skirmuntt
Kl. 3 b - mgr Aneta Gmurek
Kl. 3 c - mgr Barbara Tumanowicz
Kl. 3 e - mgr Elżbieta Kołodziejska
Kl. 3 f - mgr Dagmara Sobkowiak

Kl. 4 ab - mgr Dorota Kwiatkowska-Ryszewska
Kl. 4 c - mgr Ewa Kuraszkiewicz
Kl. 4 d - mgr Anna Trusewicz
Kl. 4 e - mgr Kamil Jeż
Kl. 4 f - mgr Maria Glanowska


Kl. 1 La - mgr Dorota Ochijewicz
Kl. 2 La - mgr Dorota Szpryngwald-Tafil
Kl. 3 La - mgr Monika Chałowska




Terminy spotkań wychowawców z rodzicami: 11 września 2018 r., 13 września 2018 r. (klasy maturalne), 14 listopada 2018 r. (klasy maturalne), 4 grudnia 2018 r., 11 stycznia 2019 r., 14 marca 2019 r., 14 maja 2019 r.

więcej informacji w zakładce: Harmonogram roku


bottom

Zespół Szkół Nr 37 im. Agnieszki Osieckiej